Millal? 27. juuni–02. juuli 2021
Kus? Ulge park
Kes? tütarlapsed vanuses 12-17
6 päeva jooksul keskendume eelkõige inimese pildistamisele (portree, fantaasia, lavastus ja reportaaz) kuid tutvume põgusalt ka toote- ja toidufotograafiaga. Pildistame erinevaid modelle, sealhulgas lapsi, professionaalset modelli ning oleme ka ise modellideks. Õpime tundma valgust ja kompositsiooniõpetust, kuidas valida lokatsioone, arendame stiilitunnetust, tutvume fototöötluse algtõdedega ning vaatame põgusalt toetavaid valdkondi – fotojumestus, stilistika, dekoreerimine. Käsitleme kliendisuhtlust ja modellide juhendamist, õpime kuidas luua loomulikke emotsioonipilte ning milliseid pilte postitada sotsiaalmeediasse. Grupitööde raames on võimalik õppida üksteiselt ning arendada oma suhtlemisoskust meeskonnas.
Laagri käigus valmib iga osaleja fotoportfoolio.
Laagris osalemiseks on vajalik fotokaamera (ideaalis peegelkaamera või hübriidkaamera). Saame kenasti hakkama tavalise nö "kit" objektiiviga, mis enamike kaameratega ostul kaasas, kuid kui vähegi võimalik, siis juba soodsama klassi portreeobjektiiviga saab korda saata imesid! :) 
Lisaks fotograafiale naudime Võrtsjärve veemõnusid, orienteerume, teeme joogat, istume lõkke ümber, matkame, kohtume põnevate külalistega ja palju muud toredat.
Majutumine toimub vahvates glämpingutelkides Ulge Vanapagana saarel.
Saar asub vahetult Ulge Pargi ranna lähistel ja sinna pääseb turvalise parvega.
Iga osaleja saab laagri lõppedes tunnistuse. Laagrisse mahub osalema vaid 24 kiiremat huvilist. Laager toimub, kui osalejaid vähemalt 10.
Laagri maksumus on 285 eurot, hind sisaldab majutuse 5 ööd, toitlustamise ning kõik toodud tegevused. Lisatasu eest on võimalik rentida SUP laudasid, kanuusid, külastada Ulge pargikohvikut.
Küsimuste korral kirjuta info@galapa.ee või helista tel 56 671 783.
Laagri korraldaja on MTÜ Fotokultuuri Keskus ja juhendaja fotograaf Teevi Pihlak.
REGISTREERU LAAGRISSE:
Saada!
Aitäh! Registreerimine oli edukas!
Back to Top